NoIdentity

NoIdentity

Black Friday + Cyber Monday 2018 pre WordPress

Napísala Mirka

Black Friday + Cyber Monday je skvelá cesta ako ušetriť stovky eur. Počas tohto krátkeho obdobia ponúkajú veľké firmy zľavy, ktoré len tak bežne neuvidíte. Ide o zľavy od 25 % až po 75 %. My sme pre vás vybrali tie najlepšie zľavy, ktoré využije každý užívateľ WordPressu. Ak potrebujete novú WordPress tému, nový pagebuilder alebo len špeciálne pluginy, ktoré boli pre vás drahé, máte najlepšiu možnosť si ich zakúpiť.

Aj keď tých zliav nájdete kopec, vybrali sme len spoločnosti, ktoré sú top na svojom trhu, a ktoré máme vyskúšané.

Elementor – 25%

Elementor je najlepší pagebuilder pre WordPress stránky. Minimálne pre nás a milión+ ďalších, ktorí si Elementor nainštalovali. Verte nám, skúsili sme si mnoho pagebuilderov, ale Elementor ich prekonal vo všetkých smeroch. Skúsiť si to môžete aj sami s ich Free verziou.

Elementor Addons – 30%

Pri Elementore ešte chvíľu zostaneme. Zbožňujú ho aj firmy, a preto niektoré vytvárajú pridané možnosti, ktoré samotný Elementor Pro neobsahuje. Obsahujú možnosti ako “Before After slider”, “Dual Color Heading”, “Timeline” a mnoho iného pekného. Vybrala som spoločnosť, ktorá je asi najväčšou kamarátkou s Elementorom – Astra.

WordPress témy

wordpress-temy

Ak hľadáte kvalitné, moderné a rýchle témy, ktoré sú stabilné vo WordPress svete, určite siahnite po týchto. Napríklad s Elementorom pracujú najlepšie.

Astra – 30%

OceanWP – 50%

GeneratePress

Pluginy, témy, grafika…

Envato – 50%

Ak potrebujete WordPress témy, pluginy, grafiku, fotky a všetko, čo si len predstavíte, teraz máte tú možnosť dostať to s až 50% zľavou.

Hosting

SiteGround – 75%

Ak hľadáte hosting pre vaše zahraničné projekty, SiteGround je najlepšia a momentálne aj najlacnejšia možnosť.

Web Hosting
Meno*
E-mail*
Web
Komentár*

close

Najlepšie WordPress návody

majte-stranku-pod-kontrolou

Pridajte sa k nám a dostávajte tipy na návody a články, ktoré vám pomôžu vybudovať unikátnu webovú identitu.

Majte svoju stránku pod kontrolou