NoIdentity

NoIdentity

O nás

Príbeh NoIdentity začal vznikať pred niekoľkými rokmi ako sólo projekt jednej anonymnej IT nadšenkyne. Bez mena, značky a akýchkoľvek obchodných ambícií. Išlo len o zábavu a chuť vzdelávať sa v tvorbe webových stránok. Postupne prichádzali prvé ponuky na spoluprácu pri tvorbe webov, zaujímavé aj všednejšie projekty a s nimi obrovský nárast vedomostí a chuť pracovať. S nárastom množstva práce sa krátil čas a vtedy prišla do NoIdentity tímu druhá anonymná IT nadšenkyňa.

Výsledkom je úspešná spolupráca dvoch mladých ľudí, ktorí žijú webom, grafickým dizajnom a WordPressom. Spolupráca dvoch mladých žien, ktoré veria, že neexistujú žiadne limity, ak človeku nechýba odhodlanie.

Baví nás posúvať vlastné limity a dávať virtuálnu podobu vašim nápadom.

O čom je práca v NoIdentity?

O tvorbe webových stránok

Našim hlavným cieľom je tvoriť kvalitné, funkčné a vizuálne pútavé stránky postavené na WordPress redakčnom systéme. Dôvod, prečo sme si na svoju prácu vybrali práve WordPress je jeho užívateľská jednoduchosť a zároveň nelimitovanosť pri tvorbe. Čo to znamená?

Vo WordPresse dokážeme naprogramovať všetko, čo je potrebné pre funkčnosť a profesionálny vzhľad vašej webovej stránky. Zároveň si však vďaka priateľskému rozhraniu WordPressu môžete hotovú stránku ďalej spravovať sami. Jednoduché úpravy zvládne každý, kto má záujem sa o svoju stránku starať sám. Samozrejme chápeme, že nie každý má chuť venovať sa technickým veciam. Preto v našich balíkoch služieb ponúkame aj službu pravidelnej starostlivosti o vašu stránku.

O pomoci ľuďom

Veľa z toho, čo o tvorbe stránok vieme, sme sa naučili vďaka voľnej dostupnosti informácií. Nedokážeme spočítať koľko hodín, dní a týždňov sme strávili sledovaním najrôznejších tutoriálov, hľadaním návodov a učením na on-line kurzoch. Všetko vďaka internetu a ľuďom, ktorí sú ochotní zdieľať svoje vedomosti a dôležité know-how. Svojimi návodmi chceme pomáhať ľuďom, ako sme boli my – WordPress začiatočníkom a IT nadšencom, ktorých baví špárať sa v útrobách internetu a zdrojového kódu.

O inšpirácii pri práci

Za všetkým výnimočným a kvalitným stojí nejaká idea, originálny nápad, či dobrý plán. Všetko sa začína inšpiráciou. Preto sa snažíme udržiavať svoju myseľ v stave aktívneho hľadania nových nápadov a riešení. Rady sa o nich s Vami podelíme. Navštívte našu sekciu ID Blog a prečítajte si niektorý z našich článkov.

NoIdentity tím

no-identity-tim-miroslava

Mirka

WordPress, Grafika

Tvorbe stránok cez WordPress sa profesionálne venujem od roku 2016. V NoIdentity tíme mám na starosti technickú stránku tvorby webu. Starám sa o inštaláciu WordPressu, správne nastavenie a fungovanie v jeho jadre. Venujem sa vylepšovaniu funkcionality tém a šprtaniu sa v kóde.

Okrem samotnej tvorby webu mám v NoIdentity na starosti aj sekciu grafického dizajnu. Stojím tiež za písaním rôznych návodov o tom, ako si vytvoriť vlastnú WP stránku. Baví ma neustále sa vzdelávať, učiť sa rôzne programovacie jazyky, či zlepšovať svoje grafické schopnosti.

Som veľká fanúšička open-source-u a voľne dostupných softvérov, ktoré utužujú IT komunitu po celom svete. Okrem WordPressu pracujem tiež s Inkscape vektorovým grafickým editorom a GIMP editorom.

e-mail: miroslava@noidentity.sk

no-identity-tim-scarlett

Scarlett

Web Dizajn, SEO

K tvorbe webových stránok som sa dostala náhodou. Začalo to malým osobným projektom vytvoreným pre radosť. Prvý kontakt s kódmi a programovacími jazykmi bol neistý, no páčilo sa mi, že sa učím niečo nové a aktuálne. Postupom času som do toho celkom spadla a začala sa vzdelávať.

Užívam si riešenie zdanlivo neriešiteľných problémov a hodiny strávené za notebookom s dobrou kávou na stole. Som šťastná, keď môžem pracovať na dobrých projektoch s potenciálom osloviť ľudí. Ku klientom pristupujem rovnocenne a vážim si ich čas a dôveru, ktorú do mňa vkladajú.

V NoIdentity tíme sa starám o správne fungovanie vizuálu stránky a jej optimalizáciu pre internetové vyhľadávače.

e-mail: scarlett@noidentity.sk

Rodný list NoIdentity

Téma: Materialism od TeslaThemes
Logo: Vytvorila Mirka s použitím fontu Trench od NimaVisual
Hosting+Doména: WebSupport